Avira Fre antivirus

Po instalaci jsem zaktivoval kontrolu webu a dále jsem zjistil že nejde spustit Emailová ochrana používám email od seznamu a tak mám dotaz zda jsou tyto emaily pod kontrolou nebo ne .Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud se do emailové schránky přihalšujete přes internetový prohlížeč (Internet Explorer, Opera, Firefox,…), tak Emailová ochrana od AVIRy Vaší schránku nechrání.
Chránila by ji pouze v případě, kdybyste používala nějakého poštovního klienta (Outlook Express, Windows Live mail, Thunderbird,…).