Avira Fre antivirus

Nainstaloval jsem tento antivir a mám dotaz zda stačí základní nastavení děkuji F.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ježiš, to jsou tu zas chytráci… jeden lepší jak druhej – Avira je kvalitní antivir a podle mého názoru je absolutně zbytečné utrácet za zabezpečení počítače – i mezi free antiviry jsou kvalitní produkty. Běžní uživatelé většinou stejně nevyužijí funkce z placených antivirů.
A firewall ve Windows je, tak co řešit…
CMD nemusí být jen škodlivé, to je stejné říct, že EXE nebo COM jsou škodliviny…
To je úroveň teda tady místama…

Další odpovědi
štamgast

Nainstaluj nebo kup si jinej antivir, Avira jenom viry otvírá :).

Tw!st

jo stačí ale musím tě upozornit Avire je free antivirus, sice tě to ubrání pát virům ale není to tak kvalitní třeba jako ESET SmartSecurity ale jestli umíš trochu s počítačem tak víš co máš otevírat a na co máš si dávat pozor třeba když si stáhneš něco v .CMD tak to bych si napřed pořádně prověřil co je to zač protože tento dávkový soubor ti může pěkně zničit počítač a data ale to jsem moc odbočil.