AVG PC Tuneup2011 nebo Advanced System care4

Stále se rozhoduji který z uvedených si vybrat poradíte předem děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.swmag­.cz/603/advan­ced-systemcare-v3-udrzba-i-optimalizace-pod-jednou-strechou/

http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/dukladne-vycisteni-pocitace-s-avg-pc-tuneup-2011/

Prectete si recenze. Ja zkousel TuneUp2011 a nenadchnul me, akorat se mi seredne zacal brzdit pocitac (mozna kolize s jinym programem – NODem?) – a i s odinstalaci jsem mel problemy. ASC4 jsem nezkousel. Prectete si recenze – pokud jste to jiz udelal a stale nevite, pak jednoduse zkuste nejdrive prvni program (ktery pak odinstalujte!) a po mesici zkuste dalsi program. Ten, ktery vam bude vyhovovat, si nechejte anebo dokonce zakupte v plne verzi.

Další odpovědi
Georgo2010

Doporučuji vyzkoušet WinXP Manager – vše je přehledně uspořádáno s bohatými možnostmi (včetně oprav častých problémů).

S automatickými optimizátory typu Advanced SystemCare 4 mám částečně špatné zkušenosti – sice může změnou nastavení zrychlit PC, ale pokud nejste odborník, tak řadu důležitých systémových věcí může povypínat.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/utili­ty_a_ostatni/sys­temove_nastro­je/optimaliza­ce_systemu/win­xp-manager/