AVG Internet Security 2013

Po spuštění počítače je ikona AVG na liště v pořádku ale potom naskočí přes ikonu varovný symbol žlutý trojůhelník s vykřičníkem přesto už je možnost spustit internet a ještě chvíli trvá než je ikona v pořádku už jsem provedl novou instalaci a vše se opakuje F

Nejlepší odpověď
beer

Taky jsem AVG míval. Zpočátku jsem ten symbol také viděl, zakrátko se však přestal objevovat. Pravděpodobně to bylo jen pomalé načítání.
Možná to ale není tvůj případ, klikni na symbol pravým myšítkem a měl by ses dozvědět více, případně otevři spuštěné AVG – tam bys měl důvod zobrazení rovněž najít (prošlá licence atd.).

Další odpovědi
badisko

chjo vis jak komu neni rady …tomu neni pomoci..chapu ze testujes antiviry ktery ti bude nejvice sedet ..ale vis jak…vseho moc skodi…trochu uz jsi do toho zabredl ze?..mel jsi kvalitni zabezpeceni tak namatkou ..avira antivirus…comodo je skvelej..a taky nod32 no a ty prejdes na avg?…proc?..zamysly se tyhle problemy zmizi hned jak prestanes tak urputne resit sve zabezpeni a budes ze na webu chovat normalne ..tim te nechci nijak urazit ale je to tak…