libuska

AVG antivirový program

Chtěla jsem si stáhnout AVG Free posledná verzi .Podařilo se,ale nepodařilo se mi ho aktualizovat komplet.Skládá se ze sedmi souborů a právě antivir se nedá aktualizovat.Hlásí mě ať se spojím s poskytovatelem internetu,že je někde chyba na servru.Učinila jsem tak,ale arogantní operátor ve Fortechu mi dal jasně najevo mou neschopnost s tím,že to není jejich věc a mám se obrátit někam jinam.Neporadil však kam.Neví někdo jasnější odpověď.Do servisu můžu zavést PS později.Děkuji Libuška

Odpovědi
GangstaHelper

Doufám, že má odpověď znít arogantně nebude.

AVG odinstalujte, místo toho použíjte avast. Ten je minimálně stejně dobrý, ale spíše o trochu lepší než AVG.

Bez klíče můžete fungovat měsíc a vyzkoušet, jestli aktualizace funguje správně.

Avast je také zadarmo, na jejich stránkách (avast.cz) stačí zažádat o licenční klíč, který Vám příjde emailem. Klíč je na rok, potom můžete zažádat o další zdarma.

Pokud Vám jde internet, nebude nejspíš problém s ním, jak tvrdí AVG (tudíž dotazy na vašeho poskytovatele nebyly opravdu na místě). Problém bych viděl v samotném AVG.

Avast ke stažení ve zdroji.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/kom­pletni/avast/?g[hledano]=avas­t&g[oz]=5.0

mojitek

0Nejsem sice zadny machr pres PC,ale na bezne viry Vam staci jak AVAST,tak AVG,nebo NOD32,ale na Trojske kone,atd se bezny antivir proste nechyta. Vlastni zkusenost