Avatar uživatele
libuska

AVG antivirový program

Chtěla jsem si stáhnout AVG Free posledná verzi .Podařilo se,ale nepodařilo se mi ho aktualizovat komplet.Skládá se ze sedmi souborů a právě antivir se nedá aktualizovat.Hlásí mě ať se spojím s poskytovatelem internetu,že je někde chyba na servru.Učinila jsem tak,ale arogantní operátor ve Fortechu mi dal jasně najevo mou neschopnost s tím,že to není jejich věc a mám se obrátit někam jinam.Neporadil však kam.Neví někdo jasnější odpověď.Do servisu můžu zavést PS později.Děkuji Libuška

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5184 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Doufám, že má odpověď znít arogantně nebude.

AVG odinstalujte, místo toho použíjte avast. Ten je minimálně stejně dobrý, ale spíše o trochu lepší než AVG.

Bez klíče můžete fungovat měsíc a vyzkoušet, jestli aktualizace funguje správně.

Avast je také zadarmo, na jejich stránkách (avast.cz) stačí zažádat o licenční klíč, který Vám příjde emailem. Klíč je na rok, potom můžete zažádat o další zdarma.

Pokud Vám jde internet, nebude nejspíš problém s ním, jak tvrdí AVG (tudíž dotazy na vašeho poskytovatele nebyly opravdu na místě). Problém bych viděl v samotném AVG.

Avast ke stažení ve zdroji.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/kom­pletni/avast/?g[hledano]=avas­t&g[oz]=5.0

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

0Nejsem sice zadny machr pres PC,ale na bezne viry Vam staci jak AVAST,tak AVG,nebo NOD32,ale na Trojske kone,atd se bezny antivir proste nechyta. Vlastni zkusenost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek