Avatar uživatele
elinkabublinka

AVG-Anti-Virus

AVG-Anti Virus se dá stahnout zdarma.Je velký rozdíl mezi zakoupeným a zdarma?-kromě peněz!Stačí volně stažený k běžnému užívání Internetu?Předem dík za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4314 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

1. Je
2. Stačí

Zdroj:

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Boooh

To, zda chcete navštěvovat zahraniční servery, nebo výhradně české, samozřejmě vůbec s bezpečností antiviru nesouvisí. Je to jakobych řekl, že v cizině existují jiné viry než u nás. Vir je vir a stejně jako je internet v dnešní době nekonečný, stejně tak je i nekonečná rozšířitelnsot virů po celém světě, resp. internetu.

Pro normálního nenáročného uživatele jistě AVG free verze bohatě postačí, i pro brouzdání po zahraničních serverech, pro uživatele ""piráta"" to již tak dobrá volba není. Za přepodkladu že Vás vymu z kategorie internetových zlodějů můžu doporučit užívání tohoto programu, popř. programu AviraAntiVir Personal. Nakonec ovšem stejěn zjistíte že existují tisíce lidí a stejně tak tisíce názorů na dané produkty, takže i Vy sama osobním vyzkoušením různých produktů, si nakonec vytvoříte subjektivní názory, které se budou od většiny ostatních lišit a s malou většinou se budou shodovat. Chce to jen zkoušet a zjistit, který antivir poskytuje adekvátní ochranu k Vašim požadavkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

AVG-Anti Virus free,vám bude určitě stačit pokud budete chodit na běžné servery cz,ale jestli vás budou lákat cizí servery,tak bych doporučoval si pořídit antivir placený a když placený,tak radši NOD32 verze 4.místo AVG.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Já tedy ze své zkušenosti mohu doporučit jen Avast. Vím, že spousta lidí ho kritizuje, ale dle mého mínění je to jeden z nejlepších. Ke stažení (zdarma) zde: http://bit.ly/…

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet