Slezsky fc

Avast VS. AVG

ktery zabezpečovací systém ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jpau

Avast

Oba jsou na hovno.

Volím avast, v anketě je první v pořadí 🙂

Další odpovědi
www

Avast

Měli jsme ve firmě několik let placený AVG a přešli k free Avastu bez nejmenších problémů.
Záleží totiž na uživatelích.

Hlada

AVG

Doplňuji:
Myslím, že je to úplně jedno. Hrozba viry se všeobecně přeceňuje. Větším nebezpečím pro PC je uživalel.

anonym

AVG

anonym

AVG

Z těchto 2 ani jeden, používám Comodo, antivir, firewall apod. AVG není nejhorší, možný je i NOD 32, ESET. S Avastem zkušenost, zpomaluje a nenajde. Sem tam si prubnu Norton internet security, Norton 360, ti jsou sice placení, ale nejlepší, i zhlediska údržby PC

Acer

Avast

Doplňuji:
Já volím avast jelikož jsem ho jednou měl a vyra jsem dostal ale byl úspěšně odstraněn teď mám od microsoft security a jsem spokojený.

anonym

Jpau – souhlas

anonym

Bohužel nepoužívám ani jeden z jmenovaných, ale ze zkušenosti bych se přiklonil k AVG. V minulosti mi Avast některé hrozby přehlížel a následně jsem je nacházel až jiným antivirem pěkně zabydlené v PC. Používám NOD32 a jsem maximálně spokojený. Občas to projedu prográmkem Malwarebytes Antimalware, který vyšťourá všechno.