avast a nabídka aktualizovat program

Mám nainstalovanou verzi6.0 a stale se nabízela aktualizace na verzi 7 když jsem aktualizaci spustil po určité dobe avast hlásil nedokončená aktualizace přerušeno nastala chyba a tak jsem se vrátil k verzi 6 a zatím žádný problém můžu u této verze zůstat dík za odpoved F

Nejlepší odpověď
nargorn

Klidně, verze 6.0 je naprosto dostačující.

Další odpovědi
www

Můžeš zůstat u původní verze, raději bych ale její aktualizaci zkusil znovu. Vypnul vše ostatní a čekal na výsledek. Mělo by to jít!

Sůwa

Už několikrát se zde v poslední době řešily problémy s Avastem, zadej si to do vyhledávače. Prozatím doporučuji aktualizaci odložit, někde je chyba, ale zatím se nepodařilo dát dohromady dost údajů, proč k této chybě dochází. Já jsem nakonec musela celý systém přeinstalovat a raději teď používám antivir MSE. Zatím zkoumám tři možnosti – mobilní připojení od Vodafone, používání Pošťáka od Seznamu (Browser) a Lištičku také od Seznamu. Máš něco z jmenovaného?

player242

Asi takhle----- nepoužívej Avast :P