suffik

Autoškola nové pravidlo????????

Ahoj dneska začínám dělat autoškolu a dočetl jsem se jedné změny od roku 2014 která mě zarazila.. S čím ministerstvo nově počítá? Jednou z novinek bude tzv. řidičák na zkoušku. Uchazeč o řidičský průkaz by první rok měl doklad s platností jen na jeden rok. Poté by musel projít přezkoušením. Navíc první rok bude moct být průkaz novým řidičům odebrán, pokud dosáhnou hranice osmi bodů. Když začínám dělat řidičák v roce 2013 bude se to na mě vztahovat když to bude platit od 1. ledna ?

Odpovědi
anonym

Závěrečné zkoušky děláš kdy? V roce 2014 a neříkej, že je stihneš ještě letos!