Autoškola národa 16,10,2011

Kde najdu vyhodnocení včerejšího testu v České Televizi,když jsem si odpovědi psal jen pro sebe doma?zajímalo by mně,o kolik bych přišel bodů a kolik bych zaplatil na pokutách.Nějak se k tomu nemůžu dopátrat.

Odpovědi
Syd

Taky jsem to hledala, ale potom, když jsem se vrátila k těm otázkám, jsem zjistila, že by za ně žádný body nebyly (za pouštění cyklistů a nepředjíždění), tak jsem to už ani nepotřebovala. Takže jedině se podívat na konkrétní přestupek – například předjíždění, když to není povoleno 7 b. ( http://www.pres­tupkyvdoprave­.cz/bodypokuty­.html ) anebo si pár dní počkat, jestli se to někde neobjeví.