Jamajka

Autorská práva na YouTube – co musím udělat, abych neporušovala autorská práva?

Kdybych chtěla na YT nahrát své video s tím, že jsem v něm použila nějakou hudbu, co musím udělat, abych neporušovala autorská práva??

Odpovědi
ivzez

Získat souhlas autora hudby. Nebo si složit vlastní.

Na YouTube porušuje spousta lidí autorská práva.
To však neznamená, že byste měla dělat totéž.

jirka F

bez souhlasu majitele autorských práv je jakékoliv kopírování, promítání, sdílení na internetu, půjčování, veřejné provozování dfíla zakázáno

Ps: povoleno je : pro vlastní potřebu, když si to uděláš sama tak ok