DusanOrlik

Jak odstranit sankce na Youtube po porušení autorských práv?

Zdravím, už je sice pozdě ale uvědomuju si to, že porušuju autorská práva. Týká se to seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a seriálů Cesty Domů, kde mě nahlásily společnosti CME Media Services Limited a FTV Prima. Dostanu-li ještě jednu, zablokujou mi účet uplně a to nechci v žadném případě. Můžete mi poradit co s tím? Chtěl jsem ty videa,co byla nahlášena a co porušují ty práva, smazat, ale nejde to. Nemohu s tím nic dělat. Je tam akorát psané, že sankce vyprší až 13.2.2017 (skoro rok) a do tá doby mám z toho nervy, že mi účet zruší… Poraďte prosím někdo, co mám udělat…

Odpovědi
anonym

Při založení YouTube jsi souhlasil s pravidly a pokud pravidla porušuješ budeš za to logicky potrestán, nedělej ze sebe anděla, jsi čert co myslí na čertoviny, kup si doménu s koncovkou com zaplať si kvalitní hosting, a nikdo tě nebude už omezovat. Taky jsem měl YouTube o Praze a bylo zde milion návštěv každý rok, ale zablokovali mě to, že prý mluvím neslušně.

andrmys

Muhehe sem se tady dostal zcela anonymě
Taky jsem to zažil, a ani nedychal, sankce by měly vypršet za půl roku, počítej s čímkoli, youtube je ale vcelku férový hráč jen musíš znát pravidla hry, prostě něco si udělal blbě, co se yt, nelíbilo a tak nemělo ani důvod tě nějak krýt. Mě to ale také trvalo přes rok ale měl jsem štěstí.Taky nezapomeň udělat ty jejich autorské opraváky škola autorského práva nebo tak nějak. Taky bych zkusil požádat Ty subjekty co tě nahlásily. ale to se taky často nestává.