automobil v dohlasce

rad bych ziskal informace..mam automobil v polo prevodu.mam od automobilu vse,tudiz:velky t.p.maly t.p.,ale ten maly je procvaklý,mam to i pojistene,ale uz dva mesice jezdim bez toho aniz bych si auto na sebe prihlasil.co me teda hrozí za postih a pripadne jak se proti tomu mohu branit? dekuju Novak

Odpovědi
COVERENDER

Pokud máte platné povinné ručení tak vam nehrozí nic a muzete vesele jezdit dál. A jeste bych si do auta přibalil kupní smlouvu at se pri kontrole prokážete že na auto máte právo právě vy.

cukrar

Podle zákona 56/2001 je třeba do 10 dnů vozidlo doregistrovat. Pokud se rozhodnete neudělat tento krok, může mít problémy. Vozidlo odtáhnou a nevydají ho, pak ho třeba nevyřadíte z evidence a podobně…
Platíte pojistku, ve prospěch uvedeného vozidla, které je evidováno na: a tomu předají pojistné plnění.
Je toho více. ale rozhodnutí je jen na Vás.