Nikolka537

automechanik praha

čaute lidi, nevíte o někom nebo nějakem levném autoservisu nebo i někom kdo se věnuje autum, kdo se zabývá připravou na STK. Díky

Odpovědi
venkovan

Raději bych se podíval po servisu, u kterého mohu mít jistotu, že uplatním záruku v případě, že něco nebude dobře opraveno. To znamená, že budu mít doklad o provedení práce, že bude doklad na to co jsem si objednal – zakázkový list. A zároveň se domluvil, jestli náhradní díly budou originál a nebo od druhovýrobce.
Přeji šťastnou ruku při výběru – šarlatánů a všeumělů je všude dost.

Michal Kole

Dej si do vyhledávače Firmy nebo najisto pojem autoservis podívej se na firmy v okolí tvého bydliště, slušný autoservis má na webu ceník a některé dokonce aktuální.

javurek

Ahoj :) já jezdím do http://www.autoplus-praha.cz/nase-sluzby/stk-a-mereni-emisi Nevyjde tě to tam moc draho a dělají práci pořádně. Rozhodně bych neriskovala nějakého dědulu co de „vyzná v autech“ . To by se ti mohlo pořádně vymstít. Já bych radši jela do pořádného servisu.

devitkac

Jeden tip na levný autoservis v Praze bych určitě měl. Už několikrát jsem byl s autem v tomto servise https://www.kfau­toservice.cz/ a vždy spokojenost. Já tam teda zatím vždy byl pouze kvůli výměně pneumatik, ale myslím si, že i přípravu aut na STK tam dělají.