Martas

Automaticky měnící tapeta na ploše

Prosím chtěla bych se zeptat a poradi zda se dá dát na plochu automaticky měnící tapety myslím tím třeba fotky dá se něco takového aktivovat? A jak!Děkuju všem za radu

Nejlepší odpověď
alexandra

Pokud máte Windows 7,tak si klikněte na ploše pravým tlačítkem,dejte přizpůsobit,potom vlevo dole na pozadí plochy.Nahoře si klikněte na umístění obrázku,kde dejte procházet a v počítači si najděte složku,kde budete mít fotky,které chcete střídat,jako tapety.Já tam mám například 1000 fototapet přírody.Dole si pak vyberete ještě interval,jak často chcete tapetu na ploše měnit.Je to od 10 vteřin až po jeden den.

Další odpovědi
hanulka11

podívejte se sem -říká se tomu měniče tapet

http://www.go­ogle.cz/search?q=m%C4%9B­ni%C4%8De+tapet&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=JHR6Td7TH8­7esga7xNHtBw