panenka

Automatické zálohování dat

Dobrý večer když jsem byla u známé na návštěvě tak jsem se v jejím časopise dočetla že se dá zálohovat automaticky .Chtěla bych se prosím zeptat je možné co mám v PC a co si nainstaluji aby se mi automaticky zálohovalo do nějaké složky a já si to pak mohla dát na cd ?existuje nějaký takový program děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

Jojo, docela dobrej program je třeba Cobian BackUp – http://www.slu­necnice.cz/ti­py/cobian-backup-uzivatelsky-privetive-zalohovani/ . Mělo by jít nastavit zálohování některých složek do jiné složky, kterou si pak vypálíš, stejně jako doba, jak často chceš zálohu dělat.

Jenom bych možná místo zálohování na CD doporučila udělat ze souboru balíček rarem nebo zipem a nahrát si ho někam online, třeba i zaheslovaný. Řeší to problém třeba se zašantročením CD nebo jeho poškozením časem (třeba mně některá CD po dvou, třech letech nešla přečíst…).