Automatické dokončování v Opeře

Proč nefunguje automatické dokončování v Opeře? Když píšu do formulářových polí, nikdy se nepamatuje co jsem tam předtím psal.

Nejlepší odpověď
Olaf

Podle Opery tahle chybějící funkce má ochránit soukromí uživatele… Vyřešit to můžete uživatelským skriptem OpS, odkaz dole.

Uložte jej do nového adresáře v umístění Opery, poté v Opeře postupujte takto: Nástroje — Nastavení — Pokročilé volby — Obsah — Nastavit JavaScript a vyberte nový adresář, v němž je skript uložen.

Zdroj: http://userjs­.org/scripts/dow­nload/browser/en­hancements/op­s.js

Další odpovědi
LuciJe

Doporučuji zjistit, zda je to v Možnostech (pod Nástroje) povoleno, stejně jako cookies.

Dandi

V nastavení najdete záložku automatické vyplňování formulářů. Tam napíšete své jméno, příjmení, email, tel. atp. Poté kdykoliv budete něco takového vyplňovat, tak Vám to tam naskočí.

Attack-design

možnosti internetu,soukromí