automat mitsubishi pajero 3.5V6

ahoj nemůže mi někdo poradi mám automat v pajeru 3.5V6 a už téměř rok řeším poruchu v řazení posledních kvaltů auto mi jezdí na 3 rychlosti ale v létě ujedu asi 20km a převodovka funguje jako by s ní nic nebylo už jsem zkusil snad vše od oleje až po elektroinstalaci na pc mi to nepíše žádnou závadu už doopravdy nevím co dál prosím poradte předem děkuji fanda

Odpovědi
dejv.s

Dobrý den Fando. Automat je super věc. Do té doby než nastane porucha. To že převodovka funguje v letě je tím že se olej zahřeje a je řidší. Navrhuju výměnu převodovky, koupit jeste jedno auto na nahradní dily, nebo navštívit odborníka přímo na automatické převodovky. Jen těžko někdo určí co s tím přesbě je do té doby než to nerozebere. Každopádně to nebude nic levného!!! Bohužel. Dejv

Renikled

Poradíte mi prosím, jaké sněhové řetězy koupit na pajero? kvalitní? přece jenom je to dost těžké auto.

Bob2

Já mám také mitsubishi, ale Outlandera a na toho jsem si koupil řetězy Thule s jednoduchým upínáním, takže to zvládne na auto nasadit i manželka.

Renikled

A kde a jaké přesně jste tedy koupil, takové řetězy?

Bob2

Koupil jsem přímo tyto řetězy, podívejte se https://www.ne­umax.cz/sneho­ve-retezy-thule-thule-k-summit-k34-p212057/