Avatar uživatele
anonym

automat mitsubishi pajero 3.5V6

ahoj nemůže mi někdo poradi mám automat v pajeru 3.5V6 a už téměř rok řeším poruchu v řazení posledních kvaltů auto mi jezdí na 3 rychlosti ale v létě ujedu asi 20km a převodovka funguje jako by s ní nic nebylo už jsem zkusil snad vše od oleje až po elektroinstalaci na pc mi to nepíše žádnou závadu už doopravdy nevím co dál prosím poradte předem děkuji fanda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5224 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dejv.s

Dobrý den Fando. Automat je super věc. Do té doby než nastane porucha. To že převodovka funguje v letě je tím že se olej zahřeje a je řidší. Navrhuju výměnu převodovky, koupit jeste jedno auto na nahradní dily, nebo navštívit odborníka přímo na automatické převodovky. Jen těžko někdo určí co s tím přesbě je do té doby než to nerozebere. Každopádně to nebude nic levného!!! Bohužel. Dejv

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Poradíte mi prosím, jaké sněhové řetězy koupit na pajero? kvalitní? přece jenom je to dost těžké auto.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Já mám také mitsubishi, ale Outlandera a na toho jsem si koupil řetězy Thule s jednoduchým upínáním, takže to zvládne na auto nasadit i manželka.

před 1912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renikled

A kde a jaké přesně jste tedy koupil, takové řetězy?

před 1911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Koupil jsem přímo tyto řetězy, podívejte se https://www.ne­umax.cz/sneho­ve-retezy-thule-thule-k-summit-k34-p212057/

před 1910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek