Banshee

Autokemp Merkur – Pálava.

Jaké s ním máte skušenosti? Líbí se Vám tam? Tenhle rok jsme měli menší spor v jedné restauraci, když vrchní vyhodil plnou hospodu v 11 hodin. Říkal, že to má nařízený, ale přitom ten pozemek je jeho akorát se nachází v tom kempu. Má vůbec právo mu to někdo zakazovat? Možná nám lhal protože některé ostatní restaurace zavřeno neměli. Uvítám všechny názory. Díky
Doplňuji:
Vrchní je zároveň i majitel pozemku.

Nejlepší odpověď
Terryle

Napadá mě – nemůže to mít nařízeno od majitele restaurace? Vrchní může být jen zaměstnanec, ne majitel.
V kempu jsem, mám pocit, kdysi byla a bylo tam fajn. Pokud je to teda ten, co myslím :o)

Další odpovědi
Drap

I obecní úřad může upravit zavírací dobu v restauracích ve svém katastru.