Dejvino

Poradíte, jak vyřešit problém s autokelly?

Zdravim, mám problem s autokelly chtel jsem si koupit tlumice na fabii tak jsem koukal na cenu rikam si fajn za 1100 tlumice to je dobra cena a nebyl jsem si kostek jestli to je za jeden nebo za 2 tak jsem tam zavolal tam mi řekli že tam jsou vždycky 2 že to je za set vždycky.. Fajn tak jsem si to objednal vyzvedl jsem to dali mi 2.. A na konci měsíce když dělali inveturu tak zjistili že mi měli dát jeden tlumic........... A prostě na konec mě udali na policii nevite někdo jestli to budou nějak řešit a tak když to je jejich chyba a já jen prostě teď nemám na to to zaplatit

Nejlepší odpověď
Edison

Je to jejich chyba. Koukni se co máš v objednávce, v potvrzení objednávky, v dodáku a na fraktuře. Jestli tam je uvedena cena za pár, pak buď v klidu.

Potvrzením objednávky prodejce souhlasil s množstvím, typem, stavem… výrobku a s cenou za něj.