DIH

autobusový dopravce

Nevíte někdo kolik si cca vezme dopravce při cestě přes Čechy – Německo- Polsko, googleMaps vypočítalo že cena paliva by byla okolo 2500 takže 5000 tam a zpět kolik by si cca vzal dopravce?

Odpovědi
Funna

na tak všeobecný dotaz je hodně těžká odpověď…zjisti si nejbližšího dopravce ve svém okolí a zeptej se přímo tam…mají většinou poptávkový formulář, takže není problém se nezávazně zeptat…https://­www.google.cz/web­hp?sourceid=nav­client-ff&ie=UTF-8&rlz=1B2DVFC­_csCZ212CZ212#q=au­tobusov%C3%A1+do­prava+na+objed­n%C3%A1vku+

zistan

Záleží na tipu vozu délce zájezdu zda je 1 nebo 2 řidiči. nejlépe obvolat několik firem ať udělají cen. návrh.