Duvemblejt

Autobus – problém

Ahoj všichni , dneska ráno jsem stál na autobusové zastávce v tom přijel autobus , 2 lidi do toho autobusu se přikurtovali a všechny ostatní 4 nechal venku včetně mně , narvanej autobus a lidi se nechtěli posunout a vzadu místa jak svině.zavřel dveře a odjel.školu mám 3 km od zastávky a ještě v tom mrazu chodit pěšky je na ho*no!! Co stím? :O Děkuji za odpovědi :/ PS:pozdějším jezdím jenom někdy ,nestíhám tím školu..

Nejlepší odpověď
hanulka11

buď musíš chodit dřív ,abys byl mezi prvními a nezůstal si tam a nebo pokud by se to stalo vícekrát za sebou mohl by sis na něj stěžovat /ale bylo by lepší ,kdyby vás bylo na stížnost víc/

Další odpovědi
lukas.zmizik

zalezi, jak to mel zmaknute ridic… je jasne, ze nesmi prekrocit povoleny pocet mist a podle toho, co pises, to byl linkovy bus a jestli bylo vzadu misto, pak zcela jiste nebyl prekroceny pocet mist…

tudiz, pokud si cestny muz, reknes priste ridici, aby okriknul lidi vzadu, aby se posunuli, a jinak posles stiznost na dopravce… mozna to trochu prosetri a ridic to zrejme schyta cca petistovkou z platu dolu

kdyz sem linku jezdil ja, vetsinou sem kazdy den volal na jedny a ty same lidi, aby se posunuli dozadu a nejednou sem ve spicce prekrocil kapacitu busu ze 70 mist na 90…

venkovan

3 km a v tomto mrazu?
Tak tos mne rozesmál.
Za 25 minut musíš být ve škole ani se přitom nezadýchat. Poklusem tam budeš skoro dřív než druhý spoj.

zl@tk@

Je to dost těžké rozhodování. Řidič si svoje obhájí a řekne, že přes ostaní dozadu neviděl a ty stejně utřeš. Jediná rada je jezdi dřivějším spojem.

suaeda

Slušní řidiči se snaží cestující požádat, aby postoupili dále do vozu.
Jinak já to mám do práce také 3 kiláky a chodím až na výjimky denně tam i zpět v rámci fyzičky (nyní hlavně z důvodů vánočních tukových přebytků) pěšky. A potvrzuji, že to ujdu za 25–30 min v pohodě.