Avatar uživatele
Duvemblejt

Autobus – problém

Ahoj všichni , dneska ráno jsem stál na autobusové zastávce v tom přijel autobus , 2 lidi do toho autobusu se přikurtovali a všechny ostatní 4 nechal venku včetně mně , narvanej autobus a lidi se nechtěli posunout a vzadu místa jak svině.zavřel dveře a odjel.školu mám 3 km od zastávky a ještě v tom mrazu chodit pěšky je na ho*no!! Co stím? :O Děkuji za odpovědi :/ PS:pozdějším jezdím jenom někdy ,nestíhám tím školu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Syd, fablen před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

buď musíš chodit dřív ,abys byl mezi prvními a nezůstal si tam a nebo pokud by se to stalo vícekrát za sebou mohl by sis na něj stěžovat /ale bylo by lepší ,kdyby vás bylo na stížnost víc/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

zalezi, jak to mel zmaknute ridic… je jasne, ze nesmi prekrocit povoleny pocet mist a podle toho, co pises, to byl linkovy bus a jestli bylo vzadu misto, pak zcela jiste nebyl prekroceny pocet mist…

tudiz, pokud si cestny muz, reknes priste ridici, aby okriknul lidi vzadu, aby se posunuli, a jinak posles stiznost na dopravce… mozna to trochu prosetri a ridic to zrejme schyta cca petistovkou z platu dolu

kdyz sem linku jezdil ja, vetsinou sem kazdy den volal na jedny a ty same lidi, aby se posunuli dozadu a nejednou sem ve spicce prekrocil kapacitu busu ze 70 mist na 90…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

3 km a v tomto mrazu?
Tak tos mne rozesmál.
Za 25 minut musíš být ve škole ani se přitom nezadýchat. Poklusem tam budeš skoro dřív než druhý spoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zl@tk@

Je to dost těžké rozhodování. Řidič si svoje obhájí a řekne, že přes ostaní dozadu neviděl a ty stejně utřeš. Jediná rada je jezdi dřivějším spojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Slušní řidiči se snaží cestující požádat, aby postoupili dále do vozu.
Jinak já to mám do práce také 3 kiláky a chodím až na výjimky denně tam i zpět v rámci fyzičky (nyní hlavně z důvodů vánočních tukových přebytků) pěšky. A potvrzuji, že to ujdu za 25–30 min v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek