Heřman

Autobus – cesta tam a zpátky s cenou jízdného

Jičín > Sobotka – 20 min – 25,– Kč plná cena
Sobotka > Jičín – 15 min – 26,– Kč plná cena
Proč se změnila cena jízdného a délka trasy kterou jsme jeli autobusem.

Nejlepší odpověď
mj81

Mohli jste jet s jinou firmou tam a s jinou zpět. Osnado a Transcentrum jezdí za 26 Kč, ČSAD Střední Čechy za 27 Kč, KAD, Car-Tour a Zlatovánek má taky svůj ceník, …

Další odpovědi
Drap

Buď se mohla změnit trasa, nebo se někdo alespoň jednou spletl.

Syd

Pravděpodobně zpáteční cestu jede jinudy a jinej (dražší) dopravce.

Ella

Nejel autobus cestou zpátky jinou trasou? I když ta zvýšená cena za kratší trasu je divná… nejspíš nějaká chyba. Mýlit se je lidské…

lukas.zmizik

  • jeste by to chtelo doplnit pocet km…
  • jinak dobu jizdy bych nekomentoval, ve spicce se jezdi jinak nez mimo spicku
  • ta cena jizdneho je nekdy problem, aby byla stejna. jednou sem sestavoval a „cpal“ do strojku cennik pro soukromnika, (pouze start A a cil B, dve varianty trasy) – jednou mi vychazela cena ze startu na zastavku X tusim 7 korun a na zastavku Y (o 1 km dal) dokonce 14 kc… coz by byl nesmysl. a kdyz sem to prekopal, vysel mi podobny nesmysl jinde… tak ze sem kvuli tomu asi dva dny nemohl usnout…