Jrkuft

Auto vs. úřady? auto je psané na jinou osobu

Táta koupil auto ale už s tím že je moje akorát to musel převézt na sebe(dlouhej příběh)

Měli by s tím poldové problémy že jezdím s autem psaným na tátu?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To je v pohodě. Jen na tátu budou chodit pokuty a pak nebudou mít problém poldové, ale ty.
Jinak je lepší a zejména do zahraničí povinné ověřenou smlouvu o výpůjčce.

Další odpovědi
Mc Merkurion

když máš u sebe techničák,je úplně fuk,na koho je psaný…

cukrar

Na silnici se nezkoumá vlastnictví vozidla. Musíte mít dokumenty k řízení vozidla, a je jedno, zdali je půjčené…

Emefej

Já jsem roky jezdil s autem psaným na dědu a později s autem psaným na zaměstnavatele. Problém jsem nikdy neměl.