BENYTA

Auto se značkami v depozitu…

Není to nic na chlubení,jenže nevím,co s tím…Mám auto,kterému prošla technická přesně před rokem,dala jsem značky do depozita na podzim,ted stojí na pozemku,který jsem nucená opustit,vím,že si depozitum můžu prodloužit,ale to nic neřeší,chtěla bych ho prodat na náhradní díly,i když by po menší opravě bezchybně stále jezdilo,jenže technickou už by určitě nedostalo.Taky se musím podřídit přání své mamky,která mi chce poskytnout střechu nad hlavou – bez auta…
Je to přestavěný model nového Wartburga 353 s motorem 1,3 IFA.
Nechci ho nechat na pospas vrakovišti,ale nevím,kam s ním…

Nejlepší odpověď
cukrar

značky bez platné technické nedostanete. Na vrakoviště ho dopravte na podvozku, prodat na ND právně můžete ale nevyřadíte ho. Musíte jedině na zánik využití dle 56/2001 §13
pak jedině prodat, nebo i

Zdroj: 55180641