cigy110

auto na češkých značkách mi kleklo na slovensku co mám delat,auto je psané na mámu ,která žije v čr

auto je nepojízdé a neoplatíse jej opravovat,rv 1993
Doplňuji:
odtahovka do čr mne vyjde 200€

Nejlepší odpověď
anonym

Nabízí se 2 varianty:

  1. Zavolat na bezplatnou linku slovevenské policie a požádat o radu, jak řešit situaci (včetně legálního sešrotování).

Případně hot line pojišťovny, které obvykle mívají i zahraniční zastoupení).

  1. Nelegální, vyndat veškeré osobní věci, odmontovat SPZ a zmizet jak pára.

Další odpovědi
Drap

Přitáhnout, nebo pozvat odtahovku. V případě že ho necháte na Slovensku, těžko budete prokazovat ekologickou likvidaci.

cukrar

cigy, předáte vozidlo na Slovensku k ekologické likvidaci, a s dokladem vozidlo v ČR bvyřadíte. Jsme přeci v unii.
Kde je vozidlo teď..
pak je ještě mnoho dalších možností…

cigy110

já bydlím v sr tak,že když přinesu značky do čr a odevzdám a odhlásím auto,tak je to ok???

cigy110

automám pokazené doma na dvoře