jwood

Auto mi stojí v servisu třetí měsíc.

Má závadu v brzdách. Jede,ale nebrzdí. Auto potřebuji,ale odjezd s tím nejde. Na podvalu možná,ale na to nemám. Mechanik pořád dokola opakuje,že zítra se na to podívá. A minulý měsíc skončila STK. Co teď? Jak ho popohnat? Bez auta mi stoupají výdaje,klesají příjmy. Naštěstí začaly prázdniny,takže už nevozím děti do školy. Kdo zná radu či odpověď? O jiném uvažuji,ale nemám na to. Dík
P.S. Vytřískat z toho nějakou korunu by nešlo?

Nejlepší odpověď
Alesh

Dojet si pro auto, nic neplatit a auto dát do jiného seriózního servisu.

Další odpovědi
hapiky

Buď rád, že ještě stojí!

Kryšpín

Jakou máte smlouvu, předběžná cena, termín opravy

Arne1

Ano, přesně takhle jsem před několika lety přišel o Passata. Skoro rok to „spravoval“ až mi řekl že se mu už do toho nechce.

mosoj

Hm. A proč tam to auto necháváš? Jsou i jiní automechanici. Nebo je to trochu jinak, než nám tady píšeš? Nemáš na na převoz auta! a na opravu máš?