Auta a doprava

ahoj je pravda ze zrusi brzo trabanty ze silnic a dalsi starsi auta? Dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Dost dobře je zrušit nejde. Je možné ale upravit zákoné podmínky tak, že stará auta jim nevyhoví, a majitelé je budou muset odstavit.

Další odpovědi
Alesh

To nevím, ale vzhledem k tomu, že jich dnes jezdí asi tak 0,001 % tak mi to přijde naprosto zbytečný. Nehledě na fakt, že Trabanty a Wartburgy mají dnes už většinou jen dědové, kteří 1) skoro nejezdí, 2) brzo dojezdí. Staré škodovky půjde lehce vyšachovat a to zákazem prodeje benzínu Specialu, ale i ten sám o sobě z pump mizí, mají ho už málokde.

jendahun

Byl jsem minulý týden na trabant srazu.Krásné autíčka.Určitě je nikdo nezruší a jako veteráni budou mít výjimku z provozu,ale chystá se zákon,o zákazu provozu starých aut,nesplňujících emisní limity,ve městech.Pracovní auto mám starého žigulíka,jedinečné auto do lesa,bezúdržbo­vé,komfort.Emi­se mám asi lepší,než leckteré nové auto.Jezdím totiž na plyn.Bohužel trabant asi na plyn předělat nejde,ale zmizením speciálu se nic nevyřeší.Trabant pojede i na technický benzín.
Pro Aleshe: není pravda.Dědkové už trabanty nemají,všechny vykoupili mladí nadšenci pro tyto vozy.