leporela22

Jak zrušit na Aukru nabídku?

Jde nějak z aukra stáhnout nabídku dělal jste to už někdo

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi jsem nabídku rušila, ale už zapomněla. Podmínky jsou zpřísněné. Jen si pamatuji, že Aukro nevrací poplatek

Projděte si odkaz, najdete vysvětlení, jak stáhnout nabídku. Nepíšete, zda jako kupující nebo prodávající. Nebo v Nápovědě u Aukra napište heslo Zrušení nabídky.

http://aukro.cz/hel­p.php?search_show_a­ll=0&do_search=1&zo­om=N&search_str=zru%C­5%A1en%C3%AD+nab%C3%AD­dky

http://aukro.cz/pho­rum/read.php?f=315&i­=526311&t=526311

Další odpovědi
ahold

Automatické vystavení Vašich nabídek lze zrušit ve složce Aukro – Moje Aukro – Můj prodej – Kup teď! a aukce: Prodávám, kde si označíte vybrané nabídky a použijete tlačítko Automatické vystavování (ikona ve spodní části stránky). Zde máte možnost zrušit automatické vystavování všech označených nabídek prostřednictvím volby Zrušit automatické opětovné vystavování nabídky. Uvedené nastavení je nutné uložit tlačítkem Potvrdit.

Jádrohlod

Co je tím myšleno? Nabídka jakožto prodej nebo nabídka ceny v přihazování , kde nikdo nepřihazuje a Ty tu věc již nechceš?

postcd

pokud by nešla zrušit tak se pokusit upravit, pokud jsou už ale příhozy tak by to bylo komplikované. jinak zkusit Moje Aukro, Moje prodeje nebo tak nějak.