Littl3

Aukro přihazování…

Jak se dozvím tu částku za kterou to koupí ten co to vyhrál ?
Přihazujou 3 lidi a aktualní cena je 134
1 Přihazuje 20
2 Přihazuje 129
A 3 přihazuje 134
Kolik by mě to stálo kdybych přihodil 139 ?

Odpovědi
doldas

Tak 139,–, pokud nemá někdo přihozeno víc – pak se to automaticky navyšuje. To se objeví „vaše přihození překonáno“. Rada – dejte prostě tolik, kolik byste za to byl ochoten dát. Pokud nebude mít nikdo další zájem, bude to za těch 139,– bez ohledu na to, kolik jste přihodil, pokud budou další příhozy, bude se to zvedat do vaší maximální částky.