Katrous

Aukro -druhe přihzování

máme cenu 620 já dám přihodit 750,pakse dozvím že to je cena kterou nanejvis dam a cena se zvedne na 630,ale potom kdyby nekdo dal 760 tak chci přihodit ale jak jsem schopná dát třeba 1000 celkove ale aby se mi to nepřičetlo k těm 700 a když dám 300 ←←← nebude to má nejnizi cena kterou chci dát ?
Doplňuji:
takže když ´jsem dala 750 a chci tam dát 1000 tak tam bude jen tech 1000?a né 1700-?

Odpovědi
muhamed

Ne. Pokazde prihazujete znova

fablen

pokud nyní přihodíte 1.000,– , tak se Vám to nepřičte k žádné jiné částce a nabídka bude třeba pořád 640,–.......částka pořád zůstává Kč 1.000,– nejvyšší nabídkou, dokud někdo nepřihodí nad tuto částku a pak se suma zvedne třeba na 650,–. Kdyby se v tu chvíli aukce ukončila, bude výhercem ten co přihodil na 650,– = cena za předmět a vyhraje tak tento kupující, který nabízel 1010,– jako své maximum.
Doplňuji:
ano, přesně tak, jak jste doplnila.

gnr54

Pokud si dáte limit 1000kč,tak tam budete mít 1000kč dokud vás někdo nepřeplatí třeba 1020kč.