mikik

Audi A4 r.v.2004.Sedačky?

Potřebuji poradit s bederníma opěrkama.Někdy se pohybují a někdy ne jsou v elektrice.Kon­takty jsem pročistil a nepomohlo to.Za odpovědi předem děkuji

Nejlepší odpověď
Ar

Nejprve bude potřeba zjistit jestli v momentě kdy opěrka nejde naklopit, jde k motorku naklápění proud. Pokud ne tak je problém v samotném spínači nebo kabeláži. Pokud tam proud jde je problém v motorku. Třeba jsou jen"zalepené" uhlíky. Až potom co se vyloučí jedno nebo druhé mužeme hledat dál.