Honza91

Audi 80 B2 – Motor

Zdravím, dostala se mi do garáže tahle kráska a dle informací ma meneny motor- potreboval bych zjistit co to je za kod motoru, kde ho najdu v motorovym prostoru? Je nekde na bloku? Popripade prosim o fotku, abych ho s urcitosti nasel.. V tuhle chvili jsem nasel jen „Germany“ .. a jakesi dve rady cisel a kruhovy „kalendar“ – nevíte jak se čte? Je v nem docela zmatek.. a kod WW0 – coz neni motor. Diky za odpovedi :)
Doplňuji:
Jde o to, že to nevím. Rok a KW. Kastle má štítek s 51 KW – pouze v rakousku. Ale podle blizsiho prozkoumani to nesedi. tak bych chtel zjistit jestli je i fyzicky primo na motoru nekde kod.. -To byla otazka. Je na starsich autech Audi vyrazeny kod motoru PRIMO v mot. prostoru?

Odpovědi
honza19hk

co to máš,quatro nebo CD-5S. jinak kod motoru je složen ze 2 písmen. řekni mě rok výroby auta a výkon motoru v kW.

a nebo si ho najdi zde:
http://87.204­.96.12/partsca­talogue/cars.as­px?a=00005&b=00026

je so sice stránka na na náhradní díly,ale když si tam to auto najdeš zjistíš i kod motoru,pokud tam je originál motor byť měněný.Když si vpravo klikneš na informace tak se ti zobrazí komlet popis daného auta.
Doplňuji:
ano bývá vyražený na blok válců, ale nesem si jistý jestli to je takto u audin.Ale většina aut to tak má. Záleží jen na fabrice kam ho umístí. Tzn že jinde může být u škodovky a jinde může být u audin,ale zkus se tam podívat..nebo také by mohl být na straně motoru kde jsou rozvody.