Avatar uživatele
ANONYMKA-248

Audacity…

když jsem si mixovala písničku tak jsem si ju uložila a pak jsem si ju chtěla přhrát a myslel jsem že jse my přehraje normálně v normálnm přehrávači ale ono se to přehrává furt v programu AUDA.CITY jak to mám udělat aby se my to přehrálo v přehrávači a později i na mobilu?
Doplňuji:
A ještě se zeptám: když dám exportovat tak co potom?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

klikni na tu písničku levým tlačítkem a dej Vlastnosti a tam si vyber v jakém programu se to má přehrát, ten program najdeš v ->Počítač->Místní disk->Program files->a tam podle názvu vyber ten program :)
a jinak doporučuju tento program je nejlepší:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/prehravace/a­imp-classic/?g[hledano]=aim­p&g[oz]=3.00.976 :)
Snad jsem pomohl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Audacity potřebuje pro konverzi do MP3 knihovnu která není součástí instalace z licenčních důvodů.

knihovna se jmenuje LAME MP3 encoder a stáhnout můžete zde (bohužel stránky jsou v angličtině) http://audaci­ty.sourceforge­.net/help/faq?s=in­stall&item=la­me-mp3

Doplněno:
Exportovat a potom musíte vybrat typ souboru do kterého chcete skladbu uložit. Pokud budete chtít MP3, nabídne vám to instalaci již mnou zmíněné knihovny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Nesmíš vybírat v menu ULOŽIT ale EXPORTOVAt, při uložení se ti to uloží do souboru aby to šlo ještě upravovat, finálně se to vyrenderuje jako skladba až při exportování

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Upravíš skladbu. Klik na Soubor – Exportovat a než zvolíš Uložit, musíš nejdříve zvolit kam. To uděláš tak, že klikneš na tu pootevřenou obálku se zelenou šipkou a dvojklikem vybereš vhodnou složku, otevře se. (Není-li tam, znovu klikni na obálku se šipečkou) Pak vybrat formát souboru v kolonce Uložit jako typ..(dávám mp3) a teprve potom Uložit.
Opustíš Audacity, najdeš uložený soubor a dvojklikem se ti spustí ve tvém přehrávači.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek