aTube Catcher 2.2.527

Dobrý den,

používám program na stahování aTube Catcher když jsem si ale stáhla nejnovější verzi aTube Catcher 2.2.527 nejde mi vůbec nic stahovat a program hlásí chybu. Už jsem to několikrát odinstalovala a znova nainstalovala ale je to pokaždé stejné. Nevíte, co s ím?

Odpovědi
Gollumek.88

pro stahování videí doporučuji doplněk do prohlížeče Firefox a to tento: https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/e­asy-youtube-video-downl-10137/

pod každým videem na youtube se zobrazí tlačítko Download as, tímto můžete stahovat jakákoli videa z toho serveru :)