simoneta

Kde nalézt informace Atterbergerovy meze-graf, popis, určení jednotlivých mezí a stavů?

Nevěděl by někdo co s tím ?Všechno se točí ohledně zkoušek zemin , nikde nemohu nic najít, žádné grafy a tak :(
Doplňuji:
Takto nám to zadala učitelka, neznám toho Pána a proto není divu že nevím jak je to správně.

Odpovědi
trpaslicek

Ten frajer byl Atterberg takže jsou to Atterbergovy meze – ne AtterbergERovy, možná tím, že hledáš pod špatným jménem tak tii to nic nenajde.. Jinak zkus hledat Atterberg limits..ale i na českém googlu se něco najde.