fira

Atomový výbuch.

Víte co se má dělat při atomovém výbuchu?

Nejlepší odpověď
quentos

podle mě při něm člověk už nic nestihne… atomový výbuch je schopen srovnat vmžiku všechno se zemí…

Další odpovědi
ten který je

Pokud si pamatuji tak nás ve škole učili lehnout si na zem na břicho hlavou od epicentra výbuchu.Později se dostavit k odmoření oděvu.

mojitek

To je pravda,ale myslim,ze kdyby neco takovyho nastalo,tak šokem by vsichni zustali stat s pusou otevrenou…

cinda

Neuděláte nic pokud se pohybujete i na desítky km od centra, pokud vás nezabije samotný výbuch, do pár let zemřete na ozáření v lepším případě trvalé následky

Michal

A to bych něco ještě stihnul?