Nikča

Ateliér intermediální konfrontace

Co ze mě bude, když budu studovat tento obor? a co studium obsahuje? Na strankach univerzity jsem tyto informace nenasla… Děkuji
Doplňuji:
Ja jsem prave presne nenasla co tam vubec vsechno je… Nevim jestli jsem tak nesxhopna nebo jestli maji tak nemozne webovky… :)

Nejlepší odpověď
anonym

je to umělecká škola a oborů je hodně,můžete se pak stát bud návrhářem nebo i poradcem,grafikem
Doplňuji:
mají nemožné webovky vámi to není

anonym

http://www.vsup­.cz/cs/volne-umeni/atelier-intermedialni-konfrontace
zkuste si tento odkaz projít snad vám to něco řekne jinak jsem taky nic nenašla