Jamajka

Ať položím jakoukoliv otázku, někdo ji ostraní. Proč?!

Nejlepší odpověď
Lenka___

taky se mi to stává.jde o frustraci člověka kterému otázka připomíná špatné zážitky ze života.

Další odpovědi
quentos

Lenka__: kdybyste nekecala…
Jamajka: je to proto, že otázky neodpovídají kodexu uživatele. Ten jste si měla přečíst už při registraci! http://www.od­povedi.cz/kodex

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

gecco

Zřejmě pokládáš otázky, které jsou v rozporu s

  • kodexem (nebo čím)
  • dobrými mravy
  • míněním některého uživatele

Ale žádnou jsem nenašel – asi jsou odstraněny…
;-D

www

Poněvadž nesplňuje zásady pro pokládání otázek.
Viz upozornění správce vpravo!
Doplňuji:
Možná to vpravo ‚nevidíš‘ a proto kopíruji:

26.03.2014 – Zakládání otázek

Drazí uživatelé, otázky, které nebudou mít název otázky dle pravidel a kodexu budou mazány nehledě na obsah (např.: Změna školy, Prosím pomoc atd…), proto prosím, kdo jen potvrdil
registraci bez přečtení ať nyní si to pročte, aby se pak nedivil proč mizí otázky, které položil.

Zásady pro vkládání otázek:

  1. Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
  2. Otázky formulujte jasně a výstižně.
  3. Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
  4. Do popisu vložte doplňující

informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
5. Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení.

Mc Merkurion

proč?
„Ať položím jakoukoliv otázku, někdo ji ostraní. Proč?!“
proto:
„Proč,ať položím jakoukoliv otázku, někdo ji ostraní ?“
zkus to takhle,to je muj názor,taky mi jich pár zmizelo…
zdroj:„Zásady pro vkládání otázek:
Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
Otázky formulujte jasně a výstižně.
Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
Do popisu vložte doplňující informace a kontext, aby ostatní uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení.“

zjentek

Lenka___ jednoznačně nominace ..nejsou zlé otázky, jsou jen lidská omezení, nejčastěji hranice, pravidla a zásady ..a taky strach

gecco

Lenko – houbeles…

Možná jsi ty frustrovaná a nedokážeš se smířit s realitou, obecně tvůj názor (příspěvek) postrádá smysl…
😉