Michal Kole

Ať mi ten mazal položí otázku ZNOVA, ve tvaru, aby mu či někomu jinému nevadila ! Na otázku si přeji relevantní odpověď

Týkala se legality dohody o proevdení práce, tudíž důvod jejího položení byl zcela relevantní v emailu o smazání byl důvod Ostatní,

ale co je důvod ostatní ? Pod tím si lze představit cokoliv.

Existuje zákon o svobodném přístupu k informacím !

A tím jsi mi pane Mazele toto právo odepřel a administrátorům jsi ZBYTEČNĚ přidělal práci.

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, prosím, vzpamatuj se. Adminům přiděláváš práci právě proto, že se stále doptáváš na důvod smazání svých otázek. To nejsou relevantní dotazy, které zde mají své místo. Přestaň se štětit a pokud Ti o to tolik jde, požádej admina o vrácení otázky. Bude to sice chvíli trvat, ale snad mezi tím alespoň „vychladneš“.
Dobře víš, že někdy tu mizí odpovědi a otázky, u nichž k tomu zjevný důvod není. Už sis na to přece dávno mohl zvyknout.
Je smazaná, tak ji polož znovu. A teď to zkus tak, aby to zase někomu nevadilo.

Další odpovědi
led

Michale, ste únavný, kvôli vám som položila otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-ma-obsahovat-dohoda-o-provedeni-prace-aby-bola-platna
za ktorú som dostala kárne opatrenia od Dr.Axla, nestačí vám to?
Prejdite si tých 182 odkazov, určite tam nájdete niečo aj pre seba.