Gami.Pet

Astrální cestování

Jde ve snu takto cestovat?zdál se mi sen,že jsem v autě a spím a pak jsem najednou viděla sebe v autě jak spím jako že jsem duch a chtěla jsem vstoupit zpět do těla a tak jsem do něj vrazila měla divný pocit a nabrala vědomí (probudila jsem se) jak jsem usnula,zdál jsem mi druhý sen tentokrát v nemocnici a to samé mohlo to být astralní cestování?nebo co?je mi 12 a prosím žádne vtipné odpovědi děkuji.. ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se ti to zdálo bez jakékoli přípravy, tak to byl spíše běžný sen. Astrální cestování je tak trošku o něčem jiném.

Další odpovědi
balca

Ono Lucidní sen a Astrál má mezi sebou souvislost,z LD jde navodit AC…já mám zkušenost pouze s LD …Astrál se mi nepovedl…pokud Tě to zajímá více zkus si vygooglit a pokud tě zajímá LD přečti se LaBergeho. Měj se

HakitoCZ

Tohle spíš vypadá na sen, ale to nenznamená, žeje to nějak podřadné. Vůbec. Astrální cestování je jistě skvělá věc, ale k tomu je třeba duchovní a duševní příprava.
Já si sny z velké části nepamatuji, takže přeju každému, co to dovedou. :)