DaveR

Assassin's Creed 4 nejde správně pustit

Dobrý den,
dnes jsem si koupil Assassin's Creed 4: Black Flag, nainstaloval a propojil s uPlay.
Spustil jsem hru, prošel přes dlaždice do singleplayeru, zadal jméno k vytvoření nové hry, a potvrdil. Poté se hra zasekla.
Od té doby se mi už nepodařilo dostat ani do menu, pokaždé když hru spustím se buď spustí na pozadí a neodpovídá, nebo se mi zobrazi černá obrazovka a modré točící se načítací kolečko a jakmile zmáčknu jakoukoliv klávesu, tak se přeruší i ta černá obrazovka a objeví se okno AC4BFSP.exe neodpovídá.
Už jsem hru odinstaloval a nainstaloval znovu, ale už se mi nepodařilo ani dostat do menu s dlaždicemi. Skončím vždy s černou obrazovkou a načítacím kolečkem.
Nejdříve jsem měl v notebooku zapojený XBOX ovladač (to se mi zrovna povedlo dostat do toho menu), a potom co to s ovladačem nefungovalo jsem zkoušel hru zapnout i bez čehokoliv zapojeného a stejně nic. Počítač jsem několikrát restartoval.
Jak to opravit?

Předem moc děkuji za radu!

Odpovědi
Supercom

Napiš parametry tvého počítače a pak ti poradím :/. Je mi líto, že přicházíš o bezvadnou hru. Já jsem si jí včera také koupil. Měl jsem předobědnanou Buccaneer Edition. Postupoval jsem stejně jak jsi uvedl, ale hra pořád funguje bezvadně.
Doplňuji:
Taky je pravda, ze to ještě nemaj oprimalizovany a musíš počkat az vyjde patch pak to pujde lip ;)

lifeislife

Měl jsem stejný problém. Až dnes se mi ho podařilo vyřešit. I když ti naběhne černá obrazovka, tak je nejlepší nic nemačkat a vyčkávat. Ono to po chvilce naběhne zase samo