arygnoc

asi založím stránku medailistů na odpovědi.cz

vadilo by vám, kdyby jste tam figurovali?

[se mi to líbí – kategorie ankety/zábava je nejrychleji navolena – ad admini: proč nenaskakuje tato volba automaticky? jako autor kódů vím, že to jde]
Doplňuji:
takže stránky založím, o průběhu vývoje dám vědět.

nebude to rychle, leda by -iv- pozvala na panáka (když už loudila to tel. číslo …)

Nejlepší odpověď
anonym

Jeste musim predbehnout Kropitko ! 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Jeste dotaz : Co to znamena ta stranka medailistu ? Ja to nechapu. ☹
Jde mi o to , abychom nekoho nediskriminovali ( nevim jaka i , tak jsem napsala vsude mekka ).. vite jak to myslim … to bych nechtela , aby byl nekdo v nevyhode. ;-( -iv-

Další odpovědi
panenka

Supr nápad 🙂