kralda

asi jsi to špatně pochopil je to krátký dlouhý týden tech hod je polovina ale stejně je to hrůza plat neodpovídá

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Systém „dlouhý, krátký týden“ se používá v celotýdenních provozech (popř. v kombinaci s denním – nočním systémem v nepřetržitých provozech) pro pracovní režim v dvanáctihodi­nových směnách. Hodiny tudíž v součtu nemohou chybět.

Další odpovědi
Salvaje

Taky jsem tak pracovala. Většinou nám těch hodin vycházelo víc. Pokud Ti neodpovídá plat, vem výplatnici a popros šéfa, ať Ti to vysvětlí. Nám šéfka vysvětluje každou výplatu (máme ve výplatě zahrnutý i provizní systém, tak proto)