dust8

Asi jsem omylem nastavil termostat na 19 stupňů. Je to akceptovatelné vzhledem k lehké zimě?

Nejlepší odpověď
Edison

To víš jen a pouze ty sám, jestli to budeš akceptovat!!

Hloupá otázka!!

Další odpovědi
cochee

Ať tak či tak – je to takový hrozný problém na tom termostatu přidat nebo ubrat? Btw nezáleží na tom, jaká je venku zima, ale jakou máš tepelnou pohodu v bejváku… Pokud ti nevadí být v teplákách a svetru, klidně i 18°; pokud trváš na trenkách a tílku, může být 23° málo. No a pak jsou i „drtiči“ ze „studeného odchovu,“ kteří chodí v trenkách a tílku v 19° a je jim to akorát.

cukrar

Zase máte čárku za vložení otázky? Hloupé otázky?