dadik

Asi 4 dny mi nejde naladit Nova ani její „odnože“. Čím to je? Televize je nová 3 měsíce.

Odpovědi
nyjono

Příbuzná toto řešila také. Nova jí nešla od středy.
Po znovuladění už funguje.

anonym

Tak to může být anténou, signálem.

Edison

Zase je otázka utopená někde v textu!!!
Ani nenapíšeš, způsob příjmu. Takže opravdu NEVÍME.

aliendrone

Protože se postupně upouští od vysílání T1. Harmonogram vypínání je např. na webu ČT, takže musíš PŘELADIT, jak píše nyjono, to je celé. ;) :)

Edison

Lidi, píše, že mu nejde naladit. Takže asi přeladění nepomáhá, neasi… Spíš jestli má receiver s T2…

aliendrone

Edison>>> To je DOBRÁ připomínka, jenže… Také píše že TV je NOVÁ 3 měsíce, to by se musel HODNĚ snažit, aby sehnal takovou, která NEUMÍ T2. ;) :)

Edison

To je taky dobrá připomínka. 😁 Kdo ví, co dělá… Ona ta otázka je zase jak NOHA…