Majklll

Jaký máte názor na asexualitu?

Chtěl bych se vás zeptat na váš názor na asexualitu, považujete takového člověka za blázna? Nebo něco takového, mně osobně to přijde naprosto OK, přeci jen není to můj život, ale jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asexualita je označení absence sexuální touhy nebo absence sexuální přitažlivosti, případně obojího současně. Více zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Asexualita
Proč by takový člověk měl být nenormální? Nakonec tvoří velkou část populace, především senioři, které ty směšné pohyby už nebaví, páč jim testosteron utekl do pryč. To mi spíš vadí různí hypersexuálové a úchylové, včetně buzerantů.

Další odpovědi
Drap

Nepovažuji takového člověka za blázna. Nikomu neškodí, je to jen jeho věc.

nyjono

Proč blázen?
Někdo to potřebuje víc a jiný míň.
Každý člověk je jiný a originál, Takže asi tak.

Gus_Fring

Ne, není to blázen. Sice asexuálové, homosexuálové a další mají chybu v genetice, protože zřejmě neprojdou jejich geny dále, ale stejně každý je jiný a já nevidím žádný důvod, proč se na asexuála koukat jinak než na heterosexuála nebo homosexuála. Každý je jiný.

dubraro

Snížená potřeba sexu není psychická porucha, takového člověka nelze označit za „blázna“. V jistém smyslu je to dokonce osvobozující, vzhledem k tomu, jaké úsilí musí především muži vynakládat na uspokojení sexuální potřeby.

zjentek

Jo, bejvalá stará byla asex a je bláázen!

(;

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.