Avatar uživatele
Majklll

Jaký máte názor na asexualitu?

Chtěl bych se vás zeptat na váš názor na asexualitu, považujete takového člověka za blázna? Nebo něco takového, mně osobně to přijde naprosto OK, přeci jen není to můj život, ale jaký je váš názor?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Asexualita je označení absence sexuální touhy nebo absence sexuální přitažlivosti, případně obojího současně. Více zde: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Asexualita
Proč by takový člověk měl být nenormální? Nakonec tvoří velkou část populace, především senioři, které ty směšné pohyby už nebaví, páč jim testosteron utekl do pryč. To mi spíš vadí různí hypersexuálové a úchylové, včetně buzerantů.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepovažuji takového člověka za blázna. Nikomu neškodí, je to jen jeho věc.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Proč blázen?
Někdo to potřebuje víc a jiný míň.
Každý člověk je jiný a originál, Takže asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Ne, není to blázen. Sice asexuálové, homosexuálové a další mají chybu v genetice, protože zřejmě neprojdou jejich geny dále, ale stejně každý je jiný a já nevidím žádný důvod, proč se na asexuála koukat jinak než na heterosexuála nebo homosexuála. Každý je jiný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Snížená potřeba sexu není psychická porucha, takového člověka nelze označit za „blázna“. V jistém smyslu je to dokonce osvobozující, vzhledem k tomu, jaké úsilí musí především muži vynakládat na uspokojení sexuální potřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jo, bejvalá stará byla asex a je bláázen!

(;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek