reika

Proč arónie mění barvy listů?

Zdravím všechny. Potřebuji poradit. Arónie mi začala měnit barvu listů – to usychá, nebo má nějakou nemoc nebo co je s ní? Doposud s ní žádný problém nebyl… Máte s tím někdo zkušenost? Díky.

Odpovědi
paul1

Hledal jsem, hledal, ale nanašel. Připojuji poznatky o červenání listů hrušky, možná tam najdete inspiraci. My máme dvě rostliny arónie, obě tento rok nádherně zarodily, až si trochu děláme tarosti, co tolika plody, když to zdárně dozraje. Každoročně plodí dobře a spolehlivě, ale tento rok to kapánek přehnaly.. Děláme štávy, marmeládu, sušíme, mrazíme (ty potom dáváme v zimě do koláčů spolu se švestkami). Dobré je i smoothie.
Normálně listy arónie takto mění barvu až na podzim. Tak snad to nebude nic vážného. Zdar při pěstování.

Zdroj: https://cs.best-diy-site.com/1366205-

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU se píše OTÁZKA. Od příště budu „neotázky“ rovnou mazat, protože nevšimnout si toho za sedm let je teda unikát. To má člověk pocit, že to uživatel dělá naschvál.

reika

Omlouvám se, nebylo to naschvál…