tomik2

Army Rage(problém)

když chci spustit pc hru Army Rage tak to spustim dam update a pak se ukáže:program TODO: file discription přestal pracovat.proč?!?!?!?

Odpovědi
AndreiRanger

„TODO: <file description> přestal pracovat“ Zdá se, že prográtoři využili Visual Studio zápis používaný k vytvoření „to do“ seznamu, když programovali své aplikace. V podstatě seznam poznámek o věcech, které potřebují ještě dokončit.

Zdá se, že tato část aplikacenebyla dokončena a zápis TODO ji nějak implementoval do hry a způsobil selhání.

Pokud víte, co je příčinou této chyby, měli byste se podívat po aktualizované verzi. Ujistěte se, že aktualizace je kompatibilní s vaším OP.

A nebo bych vypnul firewall:-D

SzotekCZ

ten samý problém