Pavel41

Argumenty PRO a PROTI přímé volbě prezidenta ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Proti? Zeman.
Pro? Můžeme si za něj sami.

Další odpovědi
Drap

I když volíme prezidenta přímo, tak to přímá volba fakticky není. V podstatě jde o to, které skupině se podaří získat větší sumu finančních prostředků a větší podporu médií. Přímá volba někoho, koho osobně neznám je jen zprostředkova­ná volba.

Kelt

Buď jsem pro , nebo proti, ale nebudu to hrát na obě strany. Buď chci psa, nebo nechci a nebudu zde psát důvody proč ano a proč ne.. Žárovka buď svítí nebo nesvítí. Mám svobodnou volbu, buď budu volit, nebo nebudu. Když souhlasím, dám hlas, když nesouhlasím, hlas nedám. Hlas nedám když nejdu k volbám, nebo špatně volím, ale pořád je to jedna a ta samá věc.
Buď chci něco udělat, nebo to nechci udělat, pokum mám tuto možnost, ale nevidím smysl, o co autorovi šlo. Kdyby byl někdo dotázán, zda je pro nebo proti něčemu, musí se rozhodnout pro jednu variantu. Bílá nebo černá.